Contabil șef

Instituția Publică Teatrul Național Eugene Ionesco angajează contabil șef.
Regim de muncă: 40 ore pe săptămână, 8 ore pe zi. Program de muncă: luni-vineri.

Cerințe:
- studii superioare de licență în Contabilitate;
- experiență practică în contabilitate de minim 5 ani;
- operare PC: MS Office, soft 1C, pregătirea de materiale și rapoarte;
- cunoașterea limbii române;
- responsabilitate și punctualitate.

Responsabilități:
- întocmirea în termen și corectă a evidenței contabile;
- evidența imobilizărilor, stocurilor și a mărfurilor;
- lucrul cu facturile fiscale;
- întocmirea rapoartelor contabile, conturilor de plată.

Ce oferim:
- Salariu competitiv și stabil;
- Angajare oficială și pachet social deplin;

Candidatul pentru funcţia de contabil șef va expedia un CV la adresa de email: resurse.umane.tnei@gmail.com
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate și în deplină confidențialitate.
Doar candidații selectați vor fi anunţați telefonic şi invitați la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord.

Articol adaugat de: IP Teatrul Național Eugene Ionesco