Diaconia angajează Coordonator de proiect

Oferim:

  • Pachet social și condiţii bune de muncă;
  • Lucru într-o echipă profesionistă;
  • Salariu motivant;
  • Formare profesională continuă;
  • Ghidare profesională.

Responsabilități:

  • Administrarea activităților de zi cu zi, motivarea și dezvoltarea echipei;
  • Monitorizarea activităților și executarea rezultatelor și obiectivelor;
  • Menținerea unei comunicări eficiente toți angajații implicați în proiect;
  • Stabilirea planurilor de lucru și monitorizarea implementării acestora;
  • Cunoașterea solidă a managementului proiectului;
  • Controlul și gestionarea utilizării bugetului;

Cerințe față de candidați:

  • Cunoașterea limbii române (scris/vorbit);
  • Comunicare asertivă, capacitate de lucru în echipă, responsabilitate și empatie;
  • Abilitatea de interacțiune și comunicare,
  • Aptitudini de planificare și organizare;
  • Experiență în gestionarea proiectelor cu finanțare externă;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la următoarea adresă: office@diaconia.md

La interviu vor fi invitate persoanele selectate în baza CV-ului.

Articol adaugat de: Diaconia PR