Angajare - Asistent în cadrul departamentului de procurări și logistică

Asociaţia Obştească „Iniţiativa Pozitivă” dorește să angajeze o persoană dinamică, responsabilă, cu spirit organizatoric și meticulozitate pentru a se implica în activitatea departamentului de Procurări și Logistică. O persoana curioasă, dornică să învețe cat mai mult și orientată spre dezvoltarea sa personală și profesională.

Responsabilități:

- Lucru cu documentele de bază din cadrul departamentului

- Lucru cu comenzile plasate și furnizorii contractați

- Prelucarea și întroducerea informațiilor în registrele de bază, raportări periodice

Cerințe:

- Studii superioare economice, sau medii de specialitate

- Cunoașterea limibii romăne și ruse. Cunoașterea limbii engleze este binevenită

- Cunoștințe în utilizarea calculatorului (programe relevante sarcinii)

Avantaje de angajare:

- Angajare oficială cu salarii competitive

- Mediu de lucru profesionist într-o echipă aflata în continua dezvoltare

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronica: c.railean@initiativapozitiva.md
Telefon de contact: +373 068283969

Articol adaugat de: Morari Corina