Devino susținător al portalului
Become a Patron!

Angajăm Asistent Manager Producție ( Cunoașterea AUTOCAD)

Compania ”SPAMOL”este întreprinderea-fiică a companiei belgiene „Alpha Industries”,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu infraroșu.

Compania  ,,SPAMOL” anunță concurs pentru următorul post vacant:

Asistent manager producție (Programul AUTOCAD)

Responsabilități:

- Monitorizarea zilnică a tuturor lucrărilor conform planului de execuție
- Întocmirea zilnică a rapoartelor despre lucrările îndeplinite
- Coordonarea cu șeful secție în privința îmbunătățirii procesului de producție

Beneficii:

- Dezvoltare într-o companie cu renume internațional
- Perioadă de instruire plătită
- Salariu competitiv (fix şi plătit la timp)
- Program de lucru: Luni-Vineri de la ora 8:00-17:00
- Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
- Prânz complex și transportul în raza oraşului – gratuit

Cerinţe:

Cunoașterea Programului AutoCAD
- Cunoaşterea la nivel de comunicare a limbii engleze
- Studii superioare  în domeniul Business/Administrare/Logistică
- Experienţă de muncă de minim 1 an
- Aptitudini bune de comunicare şi organizare
- Punctualitate, responsabilitatea și spirit de inițiativă

Expediază-ne CV-ul la mailul: office@alpha-industries.eu
Telefon: 078023943 ;  022-45-06-80

Author: Avram Bordea

Contribuie la continuarea proiectului CIVIC.MD. Devino susținător, donează aici.

Susținătorii Portalului:

Ada Dulman | Constantin Curca | Marina Grosu | AO Principii Sanatoase | Vasile Vasiliev | Liliana Samcov | Elena Spinu | Anastasia Vrancean | Olga Melnic | Maria Barbalat | Georgiana Finaru | Irina Cojocaru | Aliona Turcan